2019.06.11. u9
Siófokon játszotta idei utolsó tornáját a Farkas-legénység.
Az utolsó torna U9-esként

Farkas László edző:
Június 8-án Siófokra utazott a 2010-es korosztály a Regionális Bozsik-program utolsó állomására. A Zalaegerszeg és a Nagykanizsa most nem tudott eljönni, így 5 csapatos lett az esemény, ahol a megszokott 16 perces játékidőt megnöveltük 20 percre. A házigazda ellen szoros mérkőzésen 3-2-re alulmaradtunk. Nem igazán tudtuk kompenzálni azt a különbséget, amit az ellenfél két-három akcelerált (biológiai fejlődésben a kortársak előtt járó) játékosa jelentett. A Pécs és a Szombathely ellen egyaránt 2:0-ra sikerült diadalmaskodni. A legjobban viszont annak örültem, hogy a Kaposvár ellen 0:2-ről sikerült 3:3-t játszani úgy, hogy a végén bőven volt lehetőségünk megnyerni a meccset. Természetesen, ahogy a profi futballistákat, a gyerekeket is megfogja lélektanilag, ha az ellenfél szerez vezetést. Itt viszont nincs utána még 70-80 perc javítani, mint a felnőtteknél, így nehezebb talpra állni. A fiatalokra jellemző hiszti most elmaradt még 0:2-nél is, a hozzáállás nagyszerű volt, aminek az lett az eredménye, hogy a Kaposvár örülhetett a döntetlennek végül.